Faqja e internetit e lojës Sweet Bonanza CandyLand

Lexoni rishikimin e plotë të lojës Sweet Bonanza Candyland.

Sweet Bonanza Candyland Loja është vazhdimi i lojërave elektronike Sweet Bonanza Sweet Bonanza Xmas nga ofruesi i kazinosë Pragmatic Play!

150 rrotullime falas pa depozitë në SWEET BONANZA

Merrni 150 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në 1xSLOTS Kazino me kodin e bonusit 150XSLOTS

Merrni 150 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në 1xSLOTS Kazino me kodin e bonusit 150XSLOTS

 • Marr 150 Rrotullime falas pa depozitë SWEET BONANZA vend për regjistrim në 1xSLOTS kazino me kod bonus 150XSLOTS.
 • Kërkohet një depozitë për të vënë bast në bonus.
 • Periudha e bastit pas aktivizimit të kodit promo është 7 ditë!
 • Bast bonus x25.
 • Gjithashtu, mund të filloni të bëni depozitë dhe të merrni paketën e bonuseve të mirëseardhjes €1500 për të luajtur Sweet Bonanza Jetojnë apo të tjera Sweet Bonanza s;shumë dhe 150 rrotullime falas si dhuratë!
më shumë më pak

Skadon ne:

25 rrotullime falas pa depozitë në Sweet Bonanza

Merrni 25 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në Play Fortuna

Merrni 25 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në Play Fortuna

Parimi i këtyre rrotullimeve të lira është si më poshtë:
1) regjistrimi në kazino me kod BONZA
2) konfirmim me postë
3) Aktivizimi i FS në kabinetin personal
4) pas heqjes së të gjitha rrotullimeve, lojtari do të marrë fitimet në një llogari të veçantë bonusi, në formën e një bonusi me një bast x20
5) Çdo depozitë do të kërkohet për bast
6) bonuset NUK e kufizojnë lojtarin listën e lojërave dhe basteve ose tërheqjen e fondeve.
7) 100% deri $500 + 15 FS ose 50 rrotullime falas në depozitën e parë për të luajtur Sweet Bonanza Jetoj dhe Sweet Bonanza Lojëra elektronike.

më shumë më pak

Skadon ne:

100 rrotullime falas pa depozitë në The Great Pigsby Megaways

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në VAVADA Kazino

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në VAVADA Kazino

 • Marr 100 Rrotullime falas pa depozitë The Great Pigsby Megaways vend për regjistrim në 1xSLOTS kazino me kod bonus NUK KËRKOHET. Pas regjistrimit, lojtarët e sapobashkuar në Vavada Kazinosë do t'i jepen 100 rrotullime falas në lojën e njohur slot të quajtur "Great Pigsby Megaways", zhvilluar nga Relax Gaming. Për të nisur aktivizimin e rrotullimeve, lojtarëve u kërkohet të lundrojnë në seksionin e menaxherit të profilit dhe të zgjedhin opsionin "Aktivizo". Çdo rrotullim ka një vlerë prej 0.20 USD, duke u ofruar lojtarëve mundësinë për të shumëzuar bastin e tyre deri në 20,000 herë. Për të tërhequr fitimet e fituara përmes rrotullimeve falas, duhet të plotësohet një kërkesë e rikthimit prej 20 herë. Vlen të përmendet se kushte të tilla rikthimi zakonisht shoqërohen me bonuse të ndryshme ndërkombëtare të kazinosë.
 • Marr 100% Bonus Welcome deri $1000 që depozitat tuaja të luajnë Sweet Bonanza Jetoj dhe Sweet Bonanza Slots!
më shumë më pak

Skadon ne:

150 rrotullime falas pa depozitë në The DOG HOUSE Ngërthej

Merrni 150 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në SPINBETTER Kazino

Merrni 150 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në SPINBETTER Kazino

Kerkese 150 Rrotullime falas asnjë depozitë pas regjistrimit në SPINBETTER Kazino në slot The Dog House (Pragmatic Play), duke përdorur kodin e bonusit FREESPINWIN! Për më tepër, shijoni një bujare € 1500 MIRESEVINI BONUS për të luajtur Sweet Bonanza Jetoni ose Sweet Bonanza Fusni lojëra elektronike kur bëni një depozitë dhe merrni 150 SPINË FALAS si dhuratë speciale! Atje jane PA KUFI për tërheqjet e parave, duke ju ofruar fleksibilitet përfundimtar. Me 36 mënyra pagese të disponueshme për depozitat, duke përfshirë të gjitha llojet kryesore të kuletave CRYPTO, komoditeti është në majë të gishtave tuaj. Përjetoni komoditetin e PAGESAVE TË INSTAT tani!

më shumë më pak

Skadon ne:

100 rrotullime falas pa depozitim fare tërfili me fat 5

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në kazino STARDA

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në kazino STARDA

 1. Merrni 100 rrotullime falas pa kërkuar një depozitë në Tërfili me fat 5 lojë slot duke u regjistruar në STARDA kazino duke përdorur kodin promovues PLAYBEST. Kërkesa e bastit për këtë bonus pa depozite është vendosur në x45 dhe duhet të përmbushet duke përdorur para reale
 2. Merr Bonusin e Mirëseardhjes 100% deri në 300 € për Sweet Bonanza Slots dhe Sweet Bonanza Jetojnë.
 3. Merrni Bonus Sportiv 150% deri €100!
 4.  

 

më shumë më pak

Skadon ne:

100 rrotullime falas pa depozitim në DORS OF SOL MEGAWAYS

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në SOL Kazino

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në SOL Kazino

 1. Marr 100 rrotullime falas pas regjistrimit në SOL kazino, ekskluzivisht për lojën slot DYER TË SOL MEGAWAYS. Përdorni kodin promovues PLAYBEST për të kërkuar këtë ofertë.
  Bonusi pa depozitim mbart një kërkesë bastesh prej x45 dhe duhet të luhet me para të vërteta.
 2. Merrni bonusin e kazinosë 100% deri €300 top loje Sweet Bonanza Jetoni ose Sweet Bonanza Slots!

 3. Merrni 150% bonus bastesh sportive!

 

më shumë më pak

Skadon ne:

100 rrotullime falas pa depozitim në Dragon's Gold 100

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në LEGZO Kazino

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në LEGZO Kazino

 1. Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë të kërkuar në lojën slot Dragon's Gold 100 kur regjistroheni tek i nderuari LEGZO kazino duke përdorur kodin promovues PLAYBEST. Kërkesa e bastit për këtë bonus pa depozite është x45 dhe duhet të përmbushet me para reale.
 2. Merrni bonusin e kazinosë 100% deri €300 top luaj Të gjitha Sweet Bonanza Jetoni ose Sweet Bonanza Slots!
 3. Merrni 150% bonus sportiv të mirëseardhjes!

 

më shumë më pak

Skadon ne:

100 rrotullime falas pa depozitim në Dragon's Gold 100

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në IZZI Kazino

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në IZZI Kazino

 1. Marr 100 falas luan pa depozitë në slot Ari i Dragoit 100 për regjistrim në kazino IZZI me kod promo PLAYBEST për të luajtur në 2024.
  Basti i bonusit të bonusit pa depozitim është x45 dhe vihet për para të vërteta!
 2. Merrni bonusin e kazinosë 100% deri €300 top loje Sweet Bonanza Jetoni dhe të gjitha Sweet Bonanza Slots!
 3. Marr 150% Bonus sportiv i mirëseardhjes!

 

më shumë më pak

Skadon ne:

100 rrotullime falas pa depozitim në dyert e Fresh MEGAWAYS

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në FRESH Kazino

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në FRESH Kazino

 1. Marr 100 falas luan pa depozitë në slot Dyert e Fresh MEGAWAYS për regjistrim në kazino FRESH me kod bonus PLAYBEST.
  Basti i bonusit pa depozite është x45 dhe vihet bast për para të vërteta!
 2. Merrni bonusin special të kazinosë 100% deri €300 top loje Sweet Bonanza Jetoni dhe të gjitha Sweet Bonanza Slots!
 3. Marr 150% deri 100% Bonus sportiv i mirëseardhjes!

 

më shumë më pak

Skadon ne:

100 rrotullime falas pa depozitë në Dragon`s Gold 100

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në JET Kazino

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në JET Kazino

 1. Marr 100 falas luan pa depozitë në slot Ari i Dragoit 100 për regjistrim në kazinonë e re JET me kod të veçantë bonus PLAYBEST.
  Basti i bonusit të bonusit pa depozitim është x45 dhe vihet për para të vërteta!
 2. Merrni bonusin special të kazinosë 100% deri €300 top loje Sweet Bonanza Jetoni dhe të gjitha Sweet Bonanza Slots!
 3. Marr 150% deri 100% Bonus sportiv i mirëseardhjes!

 

më shumë më pak

Skadon ne:

100 rrotullime falas pa depozitim në tërfili mekanik 

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në ROX Kazino

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë për t'u regjistruar në ROX Kazino

 1. Marr 100 falas luan pa depozitë në slot Tërfili mekanik për regjistrim në kazino ROX me kod të ri bonusi PLAYBEST.
  Basti i bonusit të bonusit pa depozitim është x45 dhe vihet për para të vërteta!
 2. Merrni bonusin special të kazinosë 100% deri €300 top loje Sweet Bonanza Jetojnë dhe të tjera Sweet Bonanza Slots!
 3. Marr 150% deri 100% Bonus sportiv i mirëseardhjes!

 

më shumë më pak

Skadon ne:

 studio Pragmatic Play, i njohur globalisht si një ofrues i përmbajtjes në sektorin e lojërave në internet, ka një linjë mbresëlënëse të lojërave elektronike të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Një automat i tillë është Sweet Bonanza CandyLand.

MERRNI 150 rrotullime FALAS 1XSLOTS

Dhe në faqen tonë të internetit SWEETBONANZALIVE.NET mund të gjeni komente të Sweet Bonanza Candyland, Sweet Bonanza, Sweet Bonanza XMAS dhe shumë lojëra të tjera të kazinosë live.

Sweet Bonanza, Sweet Bonanza Candylanddhe Sweet Bonanza Xmas rishikimet e lojës në Sweetbonanzalive.net në foto.
Sweet Bonanza, Sweet Bonanza Candylanddhe Sweet Bonanza Xmas rishikimet e lojës në Sweetbonanzalive.net

Dhe gjithashtu merrni informacion të besueshëm dhe të detajuar në lidhje me strategjinë e lojërave, shpërblimet në lojëra elektronike, versionet demo, kazino celulare dhe rrotullime falas për regjistrim.

Përmbajtje

Dhe gjithashtu gjeni kazinonë më të mirë nga vlerësimi ynë "5 kazinot më të mira me SWEET BONANZA CANDYLAND lojë ”.

Luaj në Pin-Up

MERRNI BONUS në VAVADA

Luaj në 1xSLOTS

MERRNI BONUS në SPINBETTER

Luaj në 1WIN

Për momentin, renditja e 5 kazinove më të mira për të luaj kazino të drejtpërdrejtë Sweet Bonanza Candyland Live përfshin markat e mëposhtme:

 1. PIN-UP Kazino  (Numri i llogarisë së licencës 8048/JAZ2017-003)
 2. Kazino Online VAVADA (Numri i llogarisë së licencës8048/JAZ2017-035)
 3. 1xSLOTS Kazino Crypto (Numri i llogarisë së licencës8048/JAZ)
 4. Të reja SPINBETTER Kazino (Numri i llogarisë së licencës8048/JAZ)
 5. licencuar 1WIN Kazino  (Numri i llogarisë së licencës8048/JAZ2018-040)

Avantazhi i një kazinoje live të integruar në kazinonë online është se kazinoja funksionon 7 ditë në javë, 24 orë në ditë, 365 ditë në vit.

Vetëm tregtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë do të ndryshojnë periodikisht.

Në fund të fundit, ata janë njerëz të gjallë që kanë nevojë gjithashtu për një pushim. Por për dashnorin e lojës Sweet Bonanza Candyland nuk është veçanërisht e rëndësishme, dhe ai do të jetë në gjendje të bëjë bastin maksimal në çdo kohë të ditës!

Sweet Bonanza Candyland lojë dhe lojëra të tjera me një tregtar të drejtpërdrejtë në kazino online VAVADA në këtë imazh.
Sweet Bonanza Candyland lojë dhe lojëra të tjera me një tregtar të drejtpërdrejtë në kazino online VAVADA

Luaj në VAVADA

Komisioni i lojërave të fatit dhe kufizimet e lojtarëve

E vetmja gjë që nuk ishte kufizimet e një lojtari dhe verifikimi i përfunduar i një llogarie në një kazino të veçantë në internet në kohën e lojës. Në fund të fundit, komisioni i lojërave dhe pronarët e kazinosë ndjekin këto rregulla.

Dhe në rast të shkeljes së kufizimeve specifike të lojtarëve, pronarët e kazinosë mund të bllokojnë llogarinë e lojtarit dhe të mos paguajnë fitimet në lojë Sweet Bonanza Candyland.

Përndryshe, komisioni i lojërave të fatit mund të heqë licencën e kazinosë. Në Bashkimin Evropian dhe në shumë vende të botës, respektimi i integritetit të lojës dhe të drejtave të lojtarëve shikohet me shumë kujdes!

Si për të luajtur Sweet Bonanza Candyland në një kazino online është në këtë foto.
Si të luani lojën Sweet Bonanza Candyland në kazino online?

Përveç lojës standarde, vend i caktuar Sweet Bonanza Candyland Pragmatic Play ka disa veçori bonus.

Por tipari më i dashur i lojës është Sweet Bonanza Candyland Sweet Spins, Bubble Surprise, Candy Drop Sugar Bomb me Sugar Bomb Booster!

Kur luani këtë automat me timon parash, adhuruesit e lojërave live dhe lojërave me tregtarë mund të presin me padurim çmime dhe pagesa të ndryshme që rrisin bastin maksimal të bërë deri në 20,000 herë. Kjo rrotë emocionuese e parave loja është plot me ëmbëlsira, karamele dhe fruta.

Dhe sigurisht, një bukuri unike e lojës me një tregtar Sweet Bonanza Candyland, përveç raundeve të bonusit Sweet Spins, Candy Drop, Bubble Surprise, Sugar Bomb Sugar Bomb Booster i jep një rrotë rrotulluese.

Lexoni Rishikimin dhe Luaj Sweet Bonanza Candyland në kazinotë më të mira të licencuara:

1
100%
REZULTATI I PËRGJITHSHËM

Merrni një bonus prej 500 € + 250 rrotullime falas në depozitën tuaj të parë në kazino Pin Up!

Kazinoja më e mirë ndërkombëtare e licencuar për lojtarët fillestarë në Sweet Bonanza Candyland!
Dizajn i shkëlqyeshëm dhe ndërfaqe miqësore për përdoruesit!
Zgjedhje e gjerë e sistemeve të pagesave për vende të ndryshme të botës!
Pagesë 100% e sigurt në monedhat tradicionale dhe kriptomonedha!
Verifikimi i shpejtë dhe i lehtë i dokumenteve të lojtarit!
Zgjedhje e madhe e makinave të fatit dhe ofruesve!
Gamë e gjerë lojërash tavoline dhe lojërash me tregtarë dhe krupierë të vërtetë në një kazino live!
Bonuset e mirëseardhjes, rrotullimet falas dhe kthimi i parave i presin të gjithë lojtarët në Kazino Pin Up!

2
100%
REZULTATI I PËRGJITHSHËM

Merrni bonusin special të depozitave 500%! (Shembull: Depozitoni 230 dollarë - Merrni bilancin total 1380 dollarë!)

Një kazino e re e licencuar për fansat e Sweet Bonanza Candyland!
Dizajn modern i faqes në internet dhe ndërfaqe miqësore për përdoruesit!
Zgjedhje masive e sistemeve të pagesave për vende të ndryshme!
Një përzgjedhje e madhe e automateve, lojërave me letra tavoline dhe ofruesve të kazinove!
Bonuset e mirëseardhjes, rrotullimet falas dhe 30% kthim parash janë duke pritur për të gjithë lojtarët çdo javë në kazino 1WIN!

3
99%
REZULTATI I PËRGJITHSHËM

Merrni 100 rrotullime falas pa depozitë në slot "Iron Bank” për regjistrimin në Kazino VAVADA!

Kazinoja VAVADA është i fokusuar te lojtarët nga e gjithë bota! Për lehtësinë e tyre, kazino ka të gjitha sistemet e njohura të pagesave, duke përfshirë kriptomonedhën. Dhe kufiri ditor për pagesën e fitimeve në kriptomonedhë është 1 000 000 dollarë! Dhe gjithashtu, mos harroni se të gjithë lojtarët e rinj të kazinosë VAVADA mund të merrni 100 rrotullime falas në lojë "IRON BANK"për regjistrim pa depozitë.

4
100%
REZULTATI I PËRGJITHSHËM

Merrni 150 rrotullime falas pa depozitë në slot "SWEET BONANZA" (Kod promocional 150XSLOTS) për t'u regjistruar në Kazino 1xSLOTS!

1xSLOTS është një kazino e licencuar ndërkombëtare e klasit më të lartë! E cila ofron një përzgjedhje masive të automatëve, ofruesve dhe lojërave live të "Live Casino". Përfshirë lojën popullore Sweet Bonanza Candyland dhe lojëra të tjera nga seria "Rrota e fatit". Kazinoja ofron sisteme pagese për lojtarët nga çdo vend në botë dhe të gjithë gamën e kriptomonedhave të njohura! Gjithashtu, kazino 1xSlots nuk ka kufij ditor në pagesat e fitimeve!

5
98%
REZULTATI I PËRGJITHSHËM

PAKETA E MIRË SE VINI DERI 1500 EUR + 150 Rrotullime FALAS PA DEPOZITA!

Në vitin 2020, zhvilluesit profesionistë nga korporata ndërkombëtare Sprut Group BV nisën një projekt të ri për fansat e Sweet Bonanza seri lojrash - kazino online Spinbetter. Pak njerëz e dinë se ishin makinat e fatit nga ofruesi Pragmatic Play që frymëzoi krijuesit e Spinbetter kazino. Prandaj, faqja ka një bazë të shkëlqyer dhe perspektiva të mira. Spinbetter është një platformë e licencuar ndërkombëtarisht që u ofron përdoruesve një koleksion masiv të automatëve, disa bonuse të mira dhe një program besnikërie me shumë nivele me kthim progresiv të parave. Katalogu i faqes së internetit Spinbetter përditësohet vazhdimisht me lojëra dhe softuer të rinj, kështu që interesi i lojtarëve për platformën mbetet në një nivel të lartë të vazhdueshëm, veçanërisht kur mendoni se kazinoja Spinbetter ka një risi nga ofruesi Pragmatic Play, Loja Sweet Bonanza Candyland!

Pragmatic Play nis lojën Sweet Bonanza Candyland në modalitetin Live Casino.

Sweet Bonanza Candyland (Pragmatic Play Studios) është një lojë e re me tregtarë të drejtpërdrejtë me një rrotë rrotulluese e krijuar për Live Casino. Sloti më i fundit Sweet Bonanza Candyland kombinon realitetin virtual me një mjedis të jetës reale në një mënyrë fantastike.

Ndryshe nga lojërat e tjera të njohura me rrota rrotulluese si p.sh Crazy Time, Gonzo’s Treasure Hunt, Monopoly Live, Dream Catcher, Mega Ball, Lightning Roulette, Lightning Dice, Deal or No Deal Football Studio nga zhvilluesi i famshëm Evolution Gaming, Sweet Bonanza Candyland lojë me një tregtar të drejtpërdrejtë nga Pragmatic Play është shumë më e gjallë dhe dinamike.

Luaj Sweet Bonanza at Pin-UP Kazino në këtë imazh.
Luaj Sweet Bonanza at Pin-UP Kazino

Luaj në Pin-Up

Kur luani këtë lojë me një rrotë parash, tregtar të drejtpërdrejtë dhe raund bonus Sweet Spins, Candy Drop, Sugar Bomb, Sugar Bomb Booster Bubble Surprise ju futeni në një botë të ëmbël të ëmbëlsirave dhe zhyteni plotësisht në botën magjike të lojërave virtuale të kazinosë Pragmatic Play Studio.

Në këtë mënyrë, lojtarët mund të zhyten në një eksperiencë frymëzuese slot që tërheq shumë përdorues me mega shumëzues mahnitës dhe transmetime të shfaqjeve të lojërave, si dhe duke kombinuar Money Wheels me temën e slotit popullor nga Pragmatic Play Studios.

Në vitin 2019, versioni origjinal i slot-it në internet në lulëzim, Sweet Bonanza, u krijua dhe u konsiderua një markë klasike. Loja u bë menjëherë e preferuar në mesin e lojtarëve që u pëlqente tema e ëmbëlsirave dhe mundësia e fitimeve të mëdha.

Luaj Sweet Bonanza Candyland në kazino online dhe fitoni bonuse është në këtë foto.
Luaj lojën live Sweet Bonanza Candyland në kazino online dhe fitoni bonuse.

MERRNI BONUS në VAVADA

Me kalimin e kohës, i rregullt luajtja e slotit në internet Sweet Bonanza ka evoluar në një rrotë të gjallë të fatit.

Lojtari tani ka mundësinë të zhytet në botën e fantazisë së lojës së re televizive live Sweet Bonanza Candyland nga ofruesi Pragmatic Play krijuar në ngjyra pastel me shumë karamele, ndriçim, animacione dhe efekte speciale zanore.

Luaj Sweet Bonanza Candyland at 1xSLOTS Kazino në foto
Luaj Sweet Bonanza Candyland at 1xSLOTS Kazino

Luaj në 1xSLOTS

Drejtori i Pragmatic Play, Yossi Barzely kishte për të thënë këtë për këtë unike lojë - "Sweet Bonanza është një nga lojërat elektronike të shquara dhe ne kemi shtuar një version Live Casino të kësaj loje të quajtur Sweet Bonanza Candyland për ofertën tonë.

Është një produkt unik që tregon ambicien e Pragmatic Play Studios, e cila vazhdon rrugëtimin e saj si ofruesi kryesor i lojërave elektronike në sektorin e argëtimit të lojërave të fatit.”

Si funksionon loja e Sweet Bonanza Candyland zhvillohet?

Transmetuesit profesionistë e prezantojnë shfaqjen në skenë me një rrotë të montuar vertikalisht që tregon imazhe të frutave të ëmbëlsuara dhe karkalecave shumëngjyrëshe. Tregtarët miqësorë të lojës televizive Sweet Bonanza Candyland janë të veshur me kostume që përputhen me stilin e lojës.

Luaj Sweet Bonanza Candyland dhe lojëra të tjera me rrota rrotulluese në Kazino 1WIN në foto.
Luaj Sweet Bonanza Candyland dhe lojëra të tjera me rrotën rrotulluese në Kazino 1WIN.

Luaj në 1WIN

Lojtari ndihet sikur është në studion e një shfaqjeje vezulluese televizive ndërsa ka mundësinë të marrë pjesë në një lojë emocionuese fati që përdor një rrotë në qendër të studios live.

Duke vepruar kështu, pjesëmarrësit në ekspozitën vënë baste në ndalimin e treguesit në një nga 54 segmentet e rrotës rrotulluese. Këta mund të jenë numra të dhënë me një shumëzues fiks pagese dhe dy lojëra bonus.

Çdo numër ka një vlerë korresponduese shumëzuese, e cila i jepet përdoruesit nëse fiton atë pozicion.

Sweet Bonanza Candyland Strategji

Të gjithë numrat gjenden në dyzet e tetë segmente. Numri një mund të gjendet në njëzet e tre qeliza të rrotës, dy në pesëmbëdhjetë pjesë, pesë dhe dhjetëra në shtatë dhe katër elementë, përkatësisht.

Karakteristikat kryesore dhe strategjia për të luajtur Sweet Bonanza Candyland nga Pragmatic Play janë fotografuar.
Karakteristikat kryesore dhe strategjia për të luajtur Sweet Bonanza Candyland nga Pragmatic Play.

 

Përqindja e kthimit në automatin përcaktohet nga i zgjedhuri Sweet Bonanza Strategjia e lojtarit dhe varion nga 91.15% në 96.48%.

Luaj në Pin-Up

Luaj në 1WIN

Luaj në VAVADA

Luaj në 1xSLOTS

Luaj në SPINBETTER

Mund të mësoni më shumë rreth strategjisë së Sweet Bonanza Candyland në një artikull të veçantë në faqen tonë të internetit, "Zbuloni strategjinë dhe truket e Sweet Bonanza Candyland!"

Si të filloj të luaj lojën e tregtarit të drejtpërdrejtë Sweet Bonanza Candyland?

Nëse dëshironi të ekzekutoni këtë slot të drejtpërdrejtë, do t'ju duhet të prisni që mesazhi të shfaqet në ekran në mënyrë që të mund të vendosni bast. Ju do të duhet të vendosni për vlerën e çipit që dëshironi të vini bast në një rrotullim të caktuar të timonit.

Sweet Bonanza Candyland lojëra dhe lojëra të tjera me rrota tjerrëse tek e reja Spinbetter Kazino në foto.
Sweet Bonanza Candyland dhe lojëra të tjera me rrota tjerrëse tek e reja Spinbetter Casino.

Luaj në SPINBETTER

Çipi duhet të vendoset në sektorin e duhur. Pasi të keni vendosur për një bast, prisni mesazhin nga tregtari që thotë 'Basti është mbyllur.

Prezantuesit fillojnë të rrotullojnë timonin dhe sapo të ndalojë, ju duhet të mbani një sy te treguesi. Të gjitha rezultatet e lojës shfaqen në ndërfaqen e lojës. Shanset e sektorit fitues përcaktojnë fitimet tuaja. Të gjitha informacionet rreth fitimeve tuaja do t'i gjeni në seksionin "Baste dhe pagesa".

Si ta menaxhoj lojën e slotit Sweet Bonanza Candyland?

Përdoruesi mund të përdorë gjashtë lloje bastesh në një raund të slotit Sweet Bonanza Candyland (Pragmatic Play). Nëse keni nevojë të kopjoni një bast, klikoni butonin "Përsëritni bastin".

Ju gjithashtu keni në dispozicion butonat "Basti i dyfishtë" dhe "Anulo".

Ju mund ta fshini bastin e fundit duke klikuar në butonin përkatës. Nëse keni nevojë të anuloni disa baste, shtypni butonin "Anulo" disa herë.

Luaj në 1xSLOTS

Nëse doni të dini numrin e fondeve të disponueshme, mbani një sy në treguesin në fund të ekranit të lojës në pajisjet desktop dhe celular.

Para se të filloni të luani në live TV lojë Sweet Bonanza Candyland (Pragmatic Play Studios), sigurohuni që të keni para të mjaftueshme në llogarinë tuaj për të mbuluar bastet tuaja. Për të kryer transaksione, përdorni butonin 'Arkëtar' pranë butonit 'Bilanci'.

Në telefonat inteligjentë, ai ndodhet brenda menysë së lojrave. Gjeni treguesin e bastit total në menynë e lojës nëse duhet të dini shumën totale të të gjitha basteve.

MERRNI BONUS në 1WIN

Përshkrimi i lojërave bonus dhe veçorive shtesë të lojës Sweet Bonanza Candyland

Lojtari mund të bastojë në çdo zonë rrote dhe duhet të aktivizojë një bast pozicioni për të fituar. Në thelb, loja Sweet Bonanza Candyland është një rrotë e vërtetë fati me potencialin më të lartë fitues, 20,000 herë shumën e bastit të lojtarit, dmth €500,000. Dy lojërat e mëposhtme të bonusit dhe funksioni i shumëzuesit shfaqen në tetë segmente:

1. Sweet Spins lojë bonus, përmes së cilës përdoruesi merr dhjetë rrotullime nëse fiton. Për lojtarin që ka vënë një bast në sektorin me Sweet Spins lojë bonus, kur rrota ndalon në këtë segment, ekziston një mundësi për të marrë pjesë në raundin aktual.

SWEET SPINS tipar bonus në lojë Sweet Bonanza Candyland në foto.
La SWEET SPINS tipar bonus në lojë Sweet Bonanza Candyland.

Pas çdo rrote rrotullimi në lojë Sweet Bonanza Candyland, ka pagesa për kombinime fituese. Kur treguesi ndalon në sektorin e duhur me veçorinë e bonusit "Sweet Spins”, lojtari mund të marrë dhjetë rrotullime falas në një lojë me gjashtë rrotulla dhe pesë rreshta.

Kjo veçori aktivizon fitimet në kaskadë, shumëzuesit dhe rrotullimet shtesë të rrotullave. Kjo lojë përdor mekanikën e një automati dhe përmban tetë simbole.

Fitimet jepen për numrin e simboleve që përputhen që shfaqen në vende të ndryshme të rastësishme në ekran pas çdo raundi të lojës.

Fitimet varen nga basti i lojtarit i shumëzuar me shumëzuesin e kombinimit fitues. Scatter mund të gjendet kudo në bobina. Tre simbole shpërndarje i sjellin lojtarit pesë sweet spins.

MERRNI BONUS në VAVADA

2. Sugar Bomb tipari i shumëzuesit: Gjatë kësaj veçorie bonus, një shumëzues i rastësishëm ndërmjet 2x 10x shfaqet dhe shkakton një rrotullim shtesë. Nëse rrota ndalon përsëri në këtë segment, fitimet e lojtarit rriten me vlerën e shumëzuesit përkatës.

Rrotullat rrotullohen në një format 6×5, me kombinime fituese të formuara nga tetë ose më shumë simbole. Funksioni i fitimeve kaskadë aktivizohet kur lojtari e fillon këtë Sugar Bomb kombinim.

La Sugar Bomb tipar bonus në lojë Sweet Bonanza Candyland në imazh.
La Sugar Bomb tipar bonus në lojë Sweet Bonanza Candyland.

Simbolet fituese zëvendësohen me ikona të reja gjatë funksionit të bonusit Sugar Bomb. Dy simbole të veçanta mund të zëvendësojnë ikonat e zakonshme.

La Sugar Bomb funksioni ka një shumëzues të rastësishëm që varion nga 2x në 100x dhe përdoret për sasinë fituese të rrotullimit aktual të rrotës. Simbolet e Lollypop-it i japin lojtarit +5 rrotullime bonus kur shfaqen në rrjetin e lojës.

MERRNI BONUS në 1xSLOTS

La Sugar Bomb booster mund të rrisë vlerën maksimale të disponueshme të shumëzuesit deri në 20x. Të Sugar Bomb është i njëjti simbol që përdoret si shumëzues në lojën slot.

Gjatë lëshimit të funksionit Sugar Bomb, do të ndodhin veprimet e mëposhtme:

 • Shumëzuesi në ekranin e lojës zgjidhet rastësisht: 2x, 3x, 4x, 5x, 6x, 7x, 8x, 9x, 10x.
 • Rrota me shumëzuesin e dhënë rrotullohet përsëri.
 • Bastet nuk e lënë vendin e tyre në sektorë. Tregtari nuk pranon baste të reja.
 • Të gjitha bastet e bëra nga lojtari korrespondojnë me treguesin e shumëzuesit.
 • Basti fitues varet nga rezultatet e ri-tjerrjes me fitimet shumëzuar me Sugar Bomb shumëzues

3. Candy Drop: Një lojë bonus shumëfishues e luajtur në një labirint virtual të quajtur 'Plinko'.

Kur bëhet një bast dhe rrota ndalon në zonën me emrin Candy Drop, lojtari mund të marrë pjesë në këtë raund me katër rreshta me numra shtesë (p.sh. +4) ose shumëzues (p.sh. 5x) të shpërndarë në të gjitha rreshtat.

Candy drop tipar bonus në lojë Sweet Bonanza Candyland në këtë imazh.
Candy drop tipar bonus në lojë Sweet Bonanza Candyland

Ëmbëlsirat bien nëpër një labirint vertikal gjatë funksionit të bonusit Candy Drop.

Lojtari duhet të zgjedhë një nga tre ëmbëlsirat. Topi i lëshuar nga tregtari përmes labirintit më pas tregon vlerat e shumëzuesit, të cilat i shtohen dhe i paguhen përdoruesit si shpërblim.

Pasi topi të arrijë në fund të labirintit, të gjithë shumëzuesit e mbledhur do të rrisin bastin e përdoruesit dhe ata do të marrin çmimin përkatës.

Lojtari duhet të mbajë një sy në qelizat e purpurta, të cilat tregojnë rrugën drejt jackpot-it. Xhekpoti jepet në një normë prej 999: 1 (1000x) në bastin e përdoruesit, i cili domosdoshmërisht duhet të vendoset në Candy Drop sektor.

MERRNI BONUS në SPINBETTER

Përdoruesi ka nevojë për ëmbëlsirat e tij për të kaluar nëpër të gjitha pozicionet në jackpot në lojën unike Candy Drop, i cili do të marrë parasysh shumëzuesin e duhur kur të paguhet xhekpoti.

Loja bonus Candy Drop fillon me zgjedhjen e një prej tre ëmbëlsirave nga përdoruesi, secila me shumëzuesin e vet 1x.

Pastaj fazat e mëposhtme të lojës Candy Drop presin lojtarin:

 • Alternimi i ëmbëlsirave nga e majta në të djathtë sipas një algoritmi.
 • Kalimi i ëmbëlsirave nëpër një shteg me pengesa.
 • Mblidhni numra shtesë ose shumëzues të veçantë nga katër rreshtat.
 • Përcaktimi i shumëzuesit përfundimtar në Candy Drop zona e basteve. Ky shumëzues mund të përcaktohet nga një sekuencë vlerash të bazuara në parime matematikore.
 • Lojtari do të dijë numrin e fitimeve të tij të llogaritura sipas tij Candy Drop por.
 • Numri i fitimeve shumëzohet me Sugar Bomb shumëzues nëse treguesi është në segmentin përkatës.

Përdoruesit mund të aktivizojnë Sugar Bomb Booster funksioni i bastit, i cili do të dyfishojë vlerën e Sugar Bomb shumëzuesit. Lojtari ka mundësinë të vë bast në lojën e zgjedhur të bonusit ose të përdorë funksionin e shumëzuesit, i cili mund të përdoret për të shumëzuar fitimet.

MERRNI BONUS në 1xSLOTS

Pas çdo rrotullimi të rrotullës, treguesi tregon atë të theksuar Sugar Bomb segment, duke zhbllokuar a 2x-10x shumëzues.

Kjo shkakton një rrotë me tregtarin, në të cilën ruhen bastet origjinale. Gjatë çdo ri-tjerrjeje, fitimet me vlera numerike dhe rezultatet e lojës bonus shumëzohen me vlerën e shumëzuesit.

Në të njëjtën kohë, lojtari mund të përfitojë nga shumëzuesit më të lartë në lojën e bonusit, i cili mund të aktivizohet në çdo raund bastesh. Nëse Sugar Bomb booster është aktivizuar, shumëzuesi do të dyfishohet sa herë që aktivizohet kjo lojë bonus.

Lojtari paguan 25% të bastit të vënë për të filluar këtë përforcues.

Rrotulloni rrotën e fatit Sweet Bonanza Candyland në një kazino live. është në këtë foto
Rrotulloni rrotën e fatit Sweet Bonanza Candyland në një kazino live.

Sweet Bonanza Candyland Demonstrim

Fatkeqësisht, nuk ka asnjë version demo të Sweet Bonanza Candyland. Dhe të luash falas në këtë vend të kazinosë nuk do të funksionojë. Kjo për shkak se veprimi i lojës zhvillohet në një studio kazino live, me një tregtar të vërtetë dhe rrotën rrotulluese live.

Por për lexuesit tanë, ka një lajm të shkëlqyeshëm. Ju mund të merrni një bonus pa depozitë, rrotullime falas për regjistrim ose një bonus depozite në makinat e tjera të fatit, të fitoni para të vërteta dhe të filloni të luani Sweet Bonanza Candyland me një shumë shtesë në bilancin tuaj.

MERRNI BONUS në PIN-UP

MERRNI BONUS në VAVADA

MERRNI BONUS në 1xSLOTS

MERRNI BONUS në SPINBETTER

MERRNI BONUS në 1WIN

Shuma e bonusit mund të përdoret në lojë Sweet Bonanza, i cili do të tejkalojë modalitetin demo në përfitim.

Në fund të fundit, në modalitetin e bonusit, ju mund të fitoni një shumë të vërtetë parash në raundet e bonusit, veçoritë e bonusit Sweet Spins, Sugar Bomb me Sugar Bomb Booster, Candy Drop, Bubble Surprise dhe madje të fitojë maksimumin.

Kjo është e pamundur në Sweet Bonanza Candyland modaliteti demo!

Si të luani lojën Sweet Bonanza Candyland në pajisjet celulare?

Vlen të theksohet se loja Sweet Bonanza Candyland (Pragmatic Play Studios) është përshtatur plotësisht për ekranet moderne të pajisjeve mobile (telefonat inteligjentë, tabletët, laptopët) dhe është plotësisht i pajtueshëm me sistemet operative Android, iOS dhe Windows.

Sweet Bonanza, Sweet Bonanza Candyland  Sweet Bonanza XMAS janë përshtatur për ekranet e pajisjeve mobile në foto.
Sweet Bonanza, Sweet Bonanza Candyland Sweet Bonanza XMAS janë përshtatur për ekranet e pajisjeve mobile!

MERRNI BONUS në VAVADA

Shikimi i rrotullimit të rrotës së parave në ekranet e pajisjeve celulare me zgjerim të lartë është edhe më i këndshëm për sytë, pasi të gjitha detajet e imta duken më të sakta, dhe ngjyrat e ndezura të ëmbëlsirave dhe ëmbëlsirave duken edhe më të lëngshme dhe të shijshme!

Lojë me ngjyra të ndritshme dhe efekte zanore emocionuese Sweet Bonanza veçanërisht e dukshme në pajisjet mobile kur bie rrota tjerrëse lojë bonus me veçori bonus si p.sh Sugar Bomb me Sugar Bomb Booster, Sweet Spins, Candy drop Befasi booble!

Ju mund të mësoni më shumë për Sweet Bonanza Candyland strategji kur luani në smartphone tuaj në një artikull të veçantë, "Si të shkarkoni aplikacionin Sweet Bonanza?"

përmbledhje

studio Pragmatic Play ka qenë prej kohësh një nga ofruesit kryesorë të përmbajtjes në industrinë e iGaming. Kjo kompani lëshon rregullisht hitet kryesore midis lojërave elektronike në internet, të cilat mund të gjenden gjithmonë në pozicionet kryesore të popullaritetit në kazinotë online.

Rrota e kazinosë "Sweet Bonanza Candyland” është një nga ato lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë me një rrotë parash dhe veçori të shkëlqyera bonusi që nuk e ka humbur popullaritetin që nga premiera e saj. Është një performancë mega-cool e transmetuar nga një studio e re, e ndërtuar me qëllim të drejtpërdrejtë.

Luaj në SPINBETTER

Makina simpatike e lojërave elektronike live ka fituar zemrat e shumë lojtarëve që nga publikimi i saj. Kjo lojë bixhozi në stilin e rrotës së fatit ka grafikë të shkëlqyer dhe efekte zanore të dizajnuara mirë.

Estetika e relaksuar e slotit Sweet Bonanza Candyland (ofruesi Pragmatic Play) përshtatet mirë në një mjedis të kazinosë live, me të gjitha fitimet e krijuara në këtë automat që rezultojnë nga një gjenerues numrash të rastësishëm.

Nëse dëshironi të ndiheni sikur jeni pjesë e një shfaqjeje të shkëlqyer televizive dhe të fitoni çmime të mahnitshme, sigurohuni që të luani këtë slot të jashtëzakonshëm të drejtpërdrejtë, i cili ka të gjitha veçoritë që do të prisni nga një blockbuster i krijuar nga Pragmatic Play Studios.

Na ndiqni në kazinotë më të mira, përdorni përvojën e grumbulluar të lojërave, kapni rrotullime bonus, merrni çmime në para në bastin maksimal!

MERRNI BONUS në PIN-UP

MERRNI BONUS në 1WIN

MERRNI BONUS në VAVADA

MERRNI BONUS në 1xSLOTS

MERRNI BONUS në SPINBETTER

Sweet Bonanza Candyland - Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Imazhi i ngarkuesit

Te luaj Sweet Bonanza Candyland, zgjidhni bastin tuaj për sektorin e rrotës së fatit dhe prisni derisa drejtuesi i emisionit televiziv të rrotullojë timonin. Loja e bonusit ka një veçori kaskadë të rrotullave, që do të thotë se simbolet fituese do të zhduken dhe simbolet e reja do të zënë vendin e tyre, duke çuar potencialisht në më shumë fitore në të njëjtën rrotullim.

Loja ka disa simbole dhe veçori të veçanta që mund t'ju ndihmojnë të fitoni, të tilla si shumëzues, simbole të egra dhe një raund rrotullimesh falas.

Më së shumti segmente fitimprurëse të Sweet Bonanza Wheel jane:

 • Candy Drop simbolet,
 • Sugar Bomb simbolet
 • Sweet Spins simbolet.

La RTP (kthimi te lojtari) i Sweet Bonanza Candyland është 96.51%. Kjo veçori është përqindja teorike e parave që loja pret të paguajë me kalimin e kohës.

Jo, nuk mund të luash Sweet Bonanza Candyland në modalitetin demo falas. Ky rregull u prezantua sepse Sweet Bonanza CandylandVeprimi i tij zhvillohet në një studio kazino live në kohë reale.
Por ju mund të hyni Sweet Bonanza Candyland lojë dhe të jetë në modalitetin vëzhgues. Kjo mënyrë vëzhgimi do t'ju ndihmojë të mësoni vizualisht rregullat dhe strategjinë e Sweet Bonanza Candyland.
Ju gjithashtu mund të shihni shortet e raundit të bonusit: Candy Drops, Bomba me sheqer dhe Sweet Spins.

Gjithashtu, ju mund të zgjidhni një kazino në Sweetbonanzalive.net që nuk ofron lojëra elektronike të depozitave, rrotullime të regjistrimit, fitoni atje dhe më pas luani Sweet Bonanza Candyland.

Shumë kazino ofrojnë versione falas të lojërave të tyre slot, duke ju lejuar të provoni lojën pa rrezikuar para të vërteta.

 • 1xSlots Kazino ofron 100 rrotullime falas në Book of SUN: Multichance slot me kod bonus 100SUN pa depozitë për regjistrim.

Merrni 100 rrotullime falas 1xSLOTS

 • VAVADA Kazinoja ofron 100 rrotullime falas në lojëra elektronike të reja THE GREAT PIGSBY MEGAWAYS, nga RELAX Gaming ofrues pa depozitë për regjistrim. Nr VAVADA Kërkohet kodi i bonusit të kazinosë!

Merrni 100 rrotullime falas VAVADA

 • SPINBETTER Ofertat e kazinosë 150 rrotullime falas në të renë The DOG HOUSE slot nga ofruesi Pragmatic Play pa depozitë për regjistrim. Kodi i bonusit FREESPINWIN!

Merrni 150 rrotullime falas SPINBETTER